rychlá, levná a spolehlivá pomoc v domácnosti

Služby

Je Vaše rodina velmi zaměstnaná a starosti se na Vás hrnou?

Znervózňuje Vás košík nevyžehleného prádla, nevyluxovaný koberec, nevyřízené pochůzky, nevyvenčený pes?

Jedete na dovolenou a nemá Vám kdo zalít květiny?

Svěřte své starosti o starost Vašeho bytu NÁM.

PŘEJU VŠEM KRÁSNÝ POHODOVÝ DEN

Služby, které je možné u nás objednat:

mytí podlah

stírání prachu

mytí dveří

čištění kuchyňské linky včetně přístrojů a zařízení

čištění, mytí WC, koupelny včetně vybavení

praní, věšení, žehlení a drobná oprava šatstva

mytí nádobí

nákupy

pochůzky

zalévání a starání o květiny

převlékání ložního prádla

vaření, příprava jídel i na oslavy

vánoční domácí cukroví

drobné opravy v domácnosti

údržba a sekání zahrady

doučování s dětmi

vyzvednutí nebo doprovod dětí do školy do kroužků

hlídání dětí ve Vaší nepřítomnosti

venčení, hlídání Vašich mazlíčků a vše kolem

Image and video hosting by TinyPic

Můžeme k Vám docházet jednou, dvakrát týdně nebo také každý den.

Navštívíme Vás předem a dohodneme podrobnosti a frekveci návštěv a rozvrh domácích činností

Na vše budou pracovní výkazy kam můžete dopsat připomínku či připojit poznámku a kde potvrdíte odvedenou práci.

Je možná jakákoliv varianta činností záleží jen na Vás co si přejete.

Platba je možná ihned po odvedené práci nebo 1 týdně , 1 za 14 dní nebo 1měsíčně.

Image and video hosting by TinyPic

Zajistíme jak běžný úklid v domácnosti, tak generální úklid bytů před svátky.
Pokud po úklidu zjistíte, že nejste s paní na úklid spokojeni, bezplatně Vám zajistíme jinou kandidátku, která bude lépe vyhovovat Vašim požadavkům.
Obrátíte-li se na nás do jednoho roku s žádostí o nové zprostředkování, získáte automaticky nárok na slevu.

GENERÁLNÍ a JEDNORÁZOVÝ ÚKLID

Generální úklid – úklid celého bytu či objektu, včetně mytí oken, parapetů a mytí méně dostupných míst. Tuto službu provádějí hospodyňky, které jsou speciálně školeny na úklid a drobný provoz domácnosti.
Generální nebo jednorázový úklid objednávejte 14 dní předem. Někdy se nám povede zajistit úklid i dříve, tak neváhejte a obraťe se na nás. Pokud chcete úklid do 24 hodin od objednávky, pak si objednávejte Expres úklid.

Žehlení

Žehlení provádíme buď u Vás doma nebo v domácnosti naší pracovnice.

Nákup a vaření

Chtěli byste, aby Vás při příchodu domů uvítala vůně večeře? Není problém – zajistíme nákup i přípravu jídla pro jednotlivce i celou rodinu. Jídlo uvaří paní s láskou k vaření a bez záznamu v Rejstříku trestů.

Vánoční cukroví

Upečeme za Vás domácí vánoční cukroví ...opravdu malinké a výběr z několika druhů, stačí říci co Vám chutná a máte rádi.

Zahradnické práce

Zakládání, údržba a renovace zahrad . Stačí postavit dům, o zahradu se postaráme.  Posekáme trávu nebo prořežeme a odvezeme větve stromů.

» Cena: Tato služba je specifická, její cenu je možné sdělit až po zjištění Vašich požadavků. Neváhejte se na nás s Vaším dotazem obrátit.

Údržba

Drobná údržba všeho druhu.

Drobná údržba a oprava ve Vašem bytě.

Hlídání a venčení

Nemáte čas, jedete pryč, zajistíme hlídání nebo venčení pro Vašeho psího kamaráda.

Individuální výuka italšiny

individuální výuka italštiny u Vás doma , konverzace, gramatika slovem i písmem